yeni fatih nakliyat iletişim
yeni fatih nakliyat
yeni fatih nakliyat

Hizmetlerimiz

Şehirler Arası Taşımacılık

Günlük Eskişehir-Ankara &Ankara-Eskişehir arası nakliye hizmeti vermekte olan firmamız ürünlerinizin güvenli ve zamanında yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Şehir İçi Taşımacılık

Şehir içi nakliyat hizmeti taşımacılık hizmetinin daha dikkatli ve özenli olmasını gerektiren bir hizmettir. Yeni Fatih Nakliyat fabrika taşımacılığı, işyeri taşıma hizmetlerini profesyonel taşıma ekipleri ile sağlamıştır.

Kargo Taşımacılığı

Kargo taşımacılığı firmamız tarafından uzun yıllardır başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Isıl işlem, torna ve krom kaplama gibi işlemlerin uygulandığı malzemelrin hızlı bir şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Uzman Ekspertiz Hizmeti

Taşımacılığı yapılacak olan malzemelerinizi yerinde görüp nakliye programını yapalım. Malzemeleriniz sizin istediğiniz süre zarfında nakliyesinin yapılmasını sağlayalım. Ürünlerinizin en kısa zamanda ve güvenli bir şekilde taşımacılığının yapılması için bizi arayın.

Referans Hizmetleri

Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bu hizmette makina, hammade, torna, freze ve ısıl işlem gibi ürünlerin fiyat araştırması ve temininde size yardımcı olmaktayız.

Adresden malzeme alımı

Talebiniz üzerine göndermek istediğiniz kargolarınızın belirteceğiniz adresten alınması hizmetidir. Firmamızı arayarak istediğiniz adresten malzemeniz alınmaktadır.